Сторінки, які найдовше не редагувалися
Матеріал з Освіта Вінниччини
Нижче показані 100 результатів, починаючи з № 21
Переглянути (попередні 100 | наступні 100) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).
- Петровський Гліб (00:00, 1 січня 1970)
- 11-Б клас (00:00, 1 січня 1970)
- Гурба Дмитро (00:00, 1 січня 1970)
- Колісник Тетяна (00:00, 1 січня 1970)
- Федун Вікторія (00:00, 1 січня 1970)
- Собко Владислав (00:00, 1 січня 1970)
- Козачк Богдан (00:00, 1 січня 1970)
- Вишаровська Ірина (00:00, 1 січня 1970)
- Хомяк Вікторія (00:00, 1 січня 1970)
- Омобоогундже Фемі (00:00, 1 січня 1970)
- Школьна Катерина (00:00, 1 січня 1970)
- Сергієнко Анастасія (00:00, 1 січня 1970)
- Кузнецова Анастасія (00:00, 1 січня 1970)
- 11-А клас (00:00, 1 січня 1970)
- Разовий Андрій (00:00, 1 січня 1970)
- Творча майстерня вчителя (00:00, 1 січня 1970)
- Садова Наталія Валеріївна (00:00, 1 січня 1970)
- Величко Ніна Петрівна (00:00, 1 січня 1970)
- Вітюк Ігор Миколайович (00:00, 1 січня 1970)
- Voipopp (00:00, 1 січня 1970)
- Марковська Тетяна Василівна (00:00, 1 січня 1970)
- Бабій Валентина Михайлівна (00:00, 1 січня 1970)
- Уроки с использованием интерактивных досок (00:00, 1 січня 1970)
- Інноваційні та інформаційні технології у навчанні (00:00, 1 січня 1970)
- Педагогічні персоналії (00:00, 1 січня 1970)
- Гавриш Майя Миколаївна (00:00, 1 січня 1970)
- Гавриш Майя Миколаївна, вчитель світової літератури та російської мови, директор ЗOШ І-ІІІ ст. c. Селище Тиврівського району (00:00, 1 січня 1970)
- Передовий педагогічний досвід (00:00, 1 січня 1970)
- Навчальні заклади (діяльність, заходи, інновації) (00:00, 1 січня 1970)
- Стромило Іван (00:00, 1 січня 1970)
- Барановська Олена Олексіїівна (00:00, 1 січня 1970)
- Таран Юлія Іванівна (00:00, 1 січня 1970)
- Терепа Світлана Михайлівна (00:00, 1 січня 1970)
- Кисіль Наталія Миколаївна (00:00, 1 січня 1970)
- Буткалюк Валентина Іванівна (00:00, 1 січня 1970)
- Чемериська Лариса Миколаївна (00:00, 1 січня 1970)
- Заклад "Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Лучинець Мурованокуриловецького району Вінницької області" (00:00, 1 січня 1970)
- Dora62732 (00:00, 1 січня 1970)
- Добровольський Ромон Анатолійович (00:00, 1 січня 1970)
- Вавшко Галина Володимирівна (00:00, 1 січня 1970)
- Кучер Марина Алемпинівна (00:00, 1 січня 1970)
- Мінова Олена Василівна (00:00, 1 січня 1970)
- Фєнєва Наталія Олександрівна (00:00, 1 січня 1970)
- Ковальська Людмила Олександрівна (00:00, 1 січня 1970)
- Тетяна Вікторівна Вовк (00:00, 1 січня 1970)
- Вовк Тетяна Вікторівна (00:00, 1 січня 1970)
- Пухліченко Галина Анатоліївна (00:00, 1 січня 1970)
- Гавриленко Людмила Сергіївна (00:00, 1 січня 1970)
- Блащук Віра Сергіївна (00:00, 1 січня 1970)
- Кухар Світлана Леонідівна (00:00, 1 січня 1970)
- Петелько Юлія Леонідівна (00:00, 1 січня 1970)
- Зіняк Тетяна Василівна (00:00, 1 січня 1970)
- Ляхович Володимир Іванович (00:00, 1 січня 1970)
- Репінський Сергій Васильович (00:00, 1 січня 1970)
- Зацерковна Катерина Миколаївна (00:00, 1 січня 1970)
- Скворцова Оксана Петрівна (00:00, 1 січня 1970)
- Токан Наталія Миколаївна (00:00, 1 січня 1970)
- Дригант Валентина Іванівна (00:00, 1 січня 1970)
- Худа Мирослава Петрівна (00:00, 1 січня 1970)
- Кучинський Анатолій Борисович (00:00, 1 січня 1970)
- Дячок Оксана Василівна (00:00, 1 січня 1970)
- Пташнік Оксана Анатоліївна (00:00, 1 січня 1970)
- Солтус Ірина Дмитрівна (00:00, 1 січня 1970)
- Ляховська Галина Іванівна (00:00, 1 січня 1970)
- Токар Наталія Павлівна (00:00, 1 січня 1970)
- Бойчук Сергій Анатолійович (00:00, 1 січня 1970)
- Сич Леся Михайлівна (00:00, 1 січня 1970)
- Титаренко Наталія Михайлівна (00:00, 1 січня 1970)
- Юкало Сергій Володимирович (00:00, 1 січня 1970)
- Сатушкіна Альона Володимирівна (00:00, 1 січня 1970)
- Довга Лілія Анатоліївна (00:00, 1 січня 1970)
- Слубська Наталія Іванівна (00:00, 1 січня 1970)
- Дмитренко Олена Анатоліївна (00:00, 1 січня 1970)
- Олексюк Михайло Михайлович (00:00, 1 січня 1970)
- Пугач Світлана Миколаївна (00:00, 1 січня 1970)
- Міщук Тетяна Володимирівна (00:00, 1 січня 1970)
- Трудове навчання (00:00, 1 січня 1970)
- Сідлецька Наталія Юхимівна (00:00, 1 січня 1970)
- Химич Василь Гаврилович (00:00, 1 січня 1970)
- Географія (00:00, 1 січня 1970)
- Початкові класи (00:00, 1 січня 1970)
- Кухарчук Олена Дмитрівна (00:00, 1 січня 1970)
- Савчук Галина Іванівна (00:00, 1 січня 1970)
- Свінціцька Ганна Радіонівна (00:00, 1 січня 1970)
- Савлук Світлана Сергіївна (00:00, 1 січня 1970)
- Зорук Галина Іванівна (00:00, 1 січня 1970)
- Крамар Вікторія Василівна (00:00, 1 січня 1970)
- Томенко Сергій Миколайович (00:00, 1 січня 1970)
- Слинько Тетяна Василівна (00:00, 1 січня 1970)
- Шигида Тетяна Василівна (00:00, 1 січня 1970)
- Македон Василь Миколайович (00:00, 1 січня 1970)
- Козаченко Віталій Іванович (00:00, 1 січня 1970)
- Бабій Віктор Андрійович (00:00, 1 січня 1970)
- Чумак Алла Арсентіївна (00:00, 1 січня 1970)
- Мартинюк Леонтій Семенович (00:00, 1 січня 1970)
- Вовк Анатолій Васильович (00:00, 1 січня 1970)
- Топчій Марина Миколаївна (00:00, 1 січня 1970)
- Телеватюк Світлана Іванівна (00:00, 1 січня 1970)
- Адамчук Лариса Володимирівна (00:00, 1 січня 1970)
- Слободянюк Олена Сергіївна (00:00, 1 січня 1970)
Переглянути (попередні 100 | наступні 100) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).