Чорний Олександр Вікторович

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук
Chorny.jpg

Зміст

[ред.] Про мене

Прізвище, ім'я, по батькові: Чорний Олександр Вікторович

Місце роботи: Тульчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Тульчинської районної ради Вінницької області

Посада: Заступник директора з виховної роботи, учитель образотворчого мистецтва та художньої культури

Стаж: 20

[ред.] Мої інтереси

Фахова та художня література, туризм, створення сценаріїв виховних заходів

[ред.] Матеріали конкурсу "Учитель року"

Інформаційна картка[1]

Майстер-клас "Українська сорочка. Моє сучасне бачення." [2]

Педагогічний портрет [3]

[ред.] Мої досягнення

Методична робота:

ІІ місце в ІІ (обласному) етапі конкурсу "Вчитель року - 2007", номінація "Образотворче мистецтво"

Член комісії з оцінки моніторингу якості художньо-естетичної освіти 4 класів (2010)

Учасник інструктивно-методичного семінару «Художньо-творчий розвиток особистості учнів на уроках художньої культури» м. Ямпіль (2010)

Відкритий урок для учасників Всеукраїнської наради ВОІПОПП «Вивчення художньої культури та естетики в 11 класі загальноосвітніх н.з.»: «Українська діаспора", 10 клас», на базі школи (2011)

Співавтор навчально-методичного компплекту, до якого ввійшли "Художня культура. 9 клас: Робочий зошит", "Художня культура. 9 клас: Книжка для вчителя" та DVD-диск з аудіовізуальними матеріалами для всіх уроків (2010). Співавтор навчально-методичного компплекту, до якого ввійшли "Художня культура. 10 клас: Робочий зошит", "Художня культура. 10 клас: Книжка для вчителя" та DVD-диск з аудіовізуальними матеріалами для всіх уроків (2011). Співавтор навчально-методичного компплекту, до якого ввійшли "Художня культура. 11 клас: Робочий зошит", "Художня культура. 11 клас: Книжка для вчителя" та DVD-диск з аудіовізуальними матеріалами для всіх уроків (2012) - схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією дисциплін художньо-естетичного циклу Науково-методичної Ради з питань освіти і науки України

Член робочих груп по створенню нової редакції Державного стандарту початкової загальної освіти та Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Освітня галузь "Мистецтво"

Член авторського колективу по написанню програми "Образотворче мистецтво. 1-4 класи" (2012)

Майстер-клас для учителів молодшої школи на тему: «Мій чотириногий друг», на базі РМК (2012)

Співавтор навчально-методичного компплекту, до якого ввійшли "Образотворче мистецтво. 1 клас: Робочий альбом-зошит", "Образотворче мистецтво. 1 клас: Книжка для вчителя" та DVD-диск з аудіовізуальними матеріалами для всіх уроків - схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією дисциплін художньо-естетичного циклу Науково-методичної Ради з питань освіти і науки України (2011)

Співавтор навчально-методичного компплекту "Образотворче мистецтво. 5 клас", до якого ввійшли: "Підручник "Образотворче мистецтво. 5 клас", "Альбом-зошит для учнів, 5 клас", "Бібліотека вчителя. Уроки образотворчого мистецтва, орієнтовне календарно-тематичне планування та компакт-диск з аудіовізуальними матеріалами для всіх уроків, співавтор навчально-методичного компплекту "Образотворче мистецтво. 6 клас", до якого ввійшли: "Підручник "Образотворче мистецтво. 6 клас", "Альбом-зошит для учнів, 6 клас", "Бібліотека вчителя. Уроки образотворчого мистецтва, орієнтовне календарно-тематичне планування та компакт-диск з аудіовізуальними матеріалами для всіх уроків

Співавтор навчально-методичного компплексу, до якого ввійшли "Образотворче мистецтво. 2 клас: Робочий альбом-зошит", "Образотворче мистецтво. 2 клас: Книжка для вчителя" та DVD-диск з аудіовізуальними матеріалами для всіх уроків (2013), співавтор навчально-методичного компплексу, до якого ввійшли "Образотворче мистецтво. 3 клас: Робочий альбом-зошит", "Образотворче мистецтво. 3 клас: Книжка для вчителя" та DVD-диск з аудіовізуальними матеріалами для всіх уроків (2014)

Керівник авторської творчої майстерні при кафедрі філології та суспільно-гуманітарних дисциплін (2014)

Досягнення учнів:

Щороку мої вихованці виборюють призові місця у районних конкурсах плакатів "Я і мої права"

Чорний Роман - ІІІ місце у конкурсі малюнків ФН ООН "Я - моє здоров'я - навколишній світ - моє майбутнє" в номінації "Збережемо зелений світ для майбутніх поколінь" (2012)

[ред.] Контактна інформація

телефон: +38(067)430-88-70

електронна пошта: chornyov@gmail.com


мій персональний сайт/блог:http://tulchinchotnyov.ucoz.ua/

[ред.] Корисні посилання

Особисті інструменти