Лозна Наталя Дмитрівна

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук

Лозна Н. Д..jpg

Зміст

[ред.] Про мене

Лозна Наталя Дмитрівна Дата і місце народження 19 травня 1965 рік, с. Радянське

Повна домашня адреса з поштовим індексом с. Радянське, вул. хмельницьке шосе, 22- 2

[ред.] Місце навчання

Закінчила Вінницький педагогічний інститут ім. О.Островського 1987 року, вчитель історії та суспільних наук, Вінницький педагогічний інститут, спецфакультет по підготовці психологів 1991 р.

[ред.] Місце роботи

Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Селище, Літинського району Учитель історії та правознавства,старший вчитель. Класи, в яких викладаю: 5,7,8,10,11.

Педагогічне кредо:«Виховати людину, яка зобов’язана бути щасливою»

[ред.] Форми роботи, які використовую на уроках історії

Уроки-екскурсії. Розглядаю як організаційну форму навчання. Саме слово екскурсія вказує на те, що навчальне заняття проводиться поза класом. Урок-гра. Урок-гра та елементи гри на уроках успішно застосовуються при вивченні історії. Вони є цінним засобом виховання й розвитку, активізують психічні процеси, викликають в учнів живий інтерес до процесу пізнання, виробляють у них активну життєву позицію. Урок-конкурс. Грунтується на творчій діяльності учнів. На цих уроках діти отримують радість творчості, а їхні судді матимуть можливість проявити самостійність, уміння оцінювати почуте та грамотно висловлювати свої судження. Урок-інтерв’ю. Корисний для тих, хто ставить запитання і для тих, хто слухає і для тих, хто відповідає. Урок з груповою формою роботи Корисний для всіх учнів, для підвищення ефективності уроків. При формуванні груп враховую психологічну сумісність дітей і бажання працювати разом. Урок-вікторина. Проводжу в кінці вивчення всієї теми. Урок-семінар. Як узагальнення і систематизація вивченого. «Урок-круглий стіл». Слухання певної інформації. Урок-дискусія. Обговорення спірного питання. Відео презентації. Які готують учні по даній темі. Навчальні фільми.

[ред.] Досвід роботи

загальний: 32, педагогічний: 28

[ред.] Мої інтереси

Подорожі

[ред.] Мої досягнення

Грамота за активну громадську діяльність, значний особистий внесок у відродження та розвиток історичних, патріотичних і культурних традиційУкраїнського козацтва. 14 жовтня 2012 року. Грамота за підготовку переможця ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства. 1995 рік, 2015 рік.

[ред.] Контактна інформація

телефон:067 602 82 19

електронна пошта: natalialoozen@gmail.com

[ред.] Корисні посилання

http://historylityn.blogspot.com/search?updated-min=2010-01-01T00:00:00-08:00&updated-max=2011-01-01T00:00:00-08:00&max-results=1

[ред.] "Матеріали для конкурсу "Учитель року-2016"

Анкета учасника ІІ (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2016»

АНКЕТА учасника всеукраїнського конкурсу «Учитель року»

Виховний захід Проведений захід у СЗШ І-ІІІ ст. с.Селище "КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ"

Грамоти

Із досвіду роботи

Ми любимо та вивчаємо історію рідного краю

Микулинці. Козача гора

Мій педагогічний портрет

Патріотичне виховання молоді Розробки уроків з історії України у 8 класі

Особисті інструменти