Десятник Тетяна Олександрівна

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук

4s2gN4Igqws - копия.jpg


[ред.] Про мене

Десятник Тетяна Олександрівна


Місце роботи комунальний заклад «Навчально- виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – ліцей № 7 Вінницької міської ради»


Учитель німецької мови


Стаж 8

Мої інтереси Залюбки вишиваю, подорожую, читаю. Із задоволенням готую для рідних ==

Мої досягнення Своїм найбільшим досягненням я вважаю любов моїх учнів до німецької мови, їхній запал і креативні рішення багатьох завдань. 36 моїх учнів успішно склали іспити рівня А1-В1, посіли 15 місць у ІІ, ІІІ та ІV етапах Всеукраїнської предметної олімпіади з німецької мови у різні роки (Власюк Святослав ІІІ місце, Тернопіль, 2011), 4 учнів вибороли стипендії на тритижневі мовні курси в Німеччині (Гисева А., Власюк С., Чорноконь М., Сухоруков В.), один учень Власюк Святослав навчається в німецькомовному університеті (St.Gallen-Universitat, Швейцарія).

Нагороджена грамотами Управління освіти та науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови в 2011, 2012, 2013 роках та Почесною грамотою Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та підготовку переможця ІУ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови 26 травня 2011р. У 2016 році я працювала у співавторстві над науковою роботою «Міжнародна співпраця – інноваційна стратегія навчального закладу» і на VII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2016» ця робота отримала Золоту медаль та диплом І ступеня. У 2017 році я працювала як співавтор наукової роботи на тему «Партнерство як інноваційний шлях розвитку ліцею». У VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти - 2017» ця робота отримала Золоту медаль та диплом І супеня.


Контактна інформація tanja.swit@bigmir.net.com т. +380987156726

Інформаційна картка [1]

Реєстраційна форма [2]

Сайт школи [3]

Особисті інструменти