Боса Тетяна Григорівна

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук
ПРиклад ПРиклад new.jpg

Зміст

[ред.] Про мене

Боса Тетяна Григорівна

[ред.] Місце роботи

СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №1 СМТ КРИЖОПІЛЬ


Учитель основ здоров'я

[ред.] Стаж

Педагогічний стаж - 25 років

[ред.] Мої інтереси

Художня література, вишивка бісером, подорожі

[ред.] Мої досягнення

Грамота відділу освіти Крижопільської районної державної адміністрації за підготовку призера ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, 2001р.


Грамота дирекції Крижопільської ЗОШ І-ІІІступенів №1 за сумлінну працю на педагогічній ниві та з нагоди Дня працівників освіти, 2007р.


Почесна грамота управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за сумлінну, творчу працю, досягнуті успіхі у навчанні та вихованні підростаючого покоління та за результатами чергової атестації у 2007-2008 навчальному році, 2008р.


Грамота Крижопільської районної державної адміністрації, Крижопільської районної ради за підготовку переможця обласної науково-практичної конференції « Здоров’я через освіту», 2013р.


Почесна грамота Крижопільської районної державної адміністрації, Крижопільської районної ради за підготовку призерів обласних та всеукраїнських конкурсів, змагань з нагоди Дня працівників освіти, 2015р.


Грамота Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької обласної станції юних натуралістів за зайняте ІІІ місце в обласній природоохоронній акції «Прикрасимо дім, в якому ми живемо», 2017р. ( Наказ № 91-О від 30.06.2017 р.)


Грамота Крижопільської районної державної адміністрації та Крижопільської районної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток освіти району з нагоди Дня працівників освіти, 2018р.


Сертифікат Крижопільської районної державної адміністрації на отримання грошової премії за підготовку призерів учнівської науково-практичної конференції «Здоров’я через освіту», 2011р.,2013p.


Подяка Міністерства освіти і науки України, Одеської Національної Академії харчових технологій за активну підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу школярів « Вода- основа життя», 2015р.,2017p.,2018p.


Подяка за активну допомогу у проведенні Всеукраїнського конкурсу «Безпечна дорога до школи» спрямованому на покращення знань правил дорожнього руху з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні від проекту для вчителів « Всеосвіта», 2018р.(DG 177999)

[ред.] Контактна інформація

E-mail: bosatanya21@gmail.com

[ред.] Матеріали конкурсу "Учитель року"

Реєстраційна форма для участі https://drive.google.com/drive/folders/1jacQelvxJLyTkOXLTuFvm9KEi2UQTgZ1


Інформаційна картка https://drive.google.com/drive/folders/1jacQelvxJLyTkOXLTuFvm9KEi2UQTgZ1


Досвід роботи. Електронне портфоліо https://tata2015.ce-ya.com/files/2015/01/uchitel-roku.-prezentaciya-dosvidu.-bosa-t.g.pdf


Власний блог https://tata2015.ce-ya.com

Особисті інструменти