Коваль Олександр Іванович

Матеріал з Освіта Вінниччини

(відмінності між версіями)
Перейти до: навігація, пошук
(Про мене)
Рядок 3: Рядок 3:
-
<b> Коваль Олександр Ыванович </b>
+
<b> Коваль Олександр Іванович </b>
-
<p><span>Педагогічний стаж:</span>  34 роки)</p>     
+
<p><span>Педагогічний стаж:</span>  34 роки </p>     
<p><span>НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» м. Гнівань, Тиврівський район Вінницької області </p>                                                 
<p><span>НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» м. Гнівань, Тиврівський район Вінницької області </p>                                                 
<p><span>Кваліфікаційна категорія:</span> спеціаліст вищої категорії, учитель-методист</p>
<p><span>Кваліфікаційна категорія:</span> спеціаліст вищої категорії, учитель-методист</p>

Версія за 15:47, 24 грудня 2015

Foto Koval.jpg

Зміст

Про мене

Коваль Олександр Іванович

Педагогічний стаж: 34 роки

НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» м. Гнівань, Тиврівський район Вінницької області </p> <p>Кваліфікаційна категорія: спеціаліст вищої категорії, учитель-методист</p> Педагогічне кредо: «Свідомо сприймати історію та змінювати світ на краще.

Мої інтереси

Мої досягнення

Почесна Грамота Міністерства освіти і науки України від 25.05.2006р., «Відмінник освіти України»(2005р.), «Знак Василь Сухомлинський»(2007р.), медаль «20 років незалежності України»(2011р.), іменний годинник до Дня незалежності України, орден «Іван Богун»(2010р.) Почесна Грамота Вінницької обласної державної адміністрації та обласної ради; Грамоти управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації; Почесні Грамоти Департаменту освіти і науки Вінницької Обласної державної адміністрації; Грамоти відділу освіти Тиврівської райдержадміністрації.

Закінчив історичний факультет Вінницького педінституту, три роки працював у Моївській середній школі, де був директором вечірньої школи, з 1984 року по цей час працюю у Гніванській школі-гімназії №2. Був бронзовим призером у Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт серед студентів у 1978 році. Написав та видав наукові праці «З історії обробітку каменю в Гнівані» (1993р.), «Гнівань: минуле, сьогодення, мабутнє» (2004р.), «Дорога крізь забуття» (історія села Василівки), «Історія Тиврівщини» (1993, 2012 роки), «Тарас Шевченко на Вінниччині» (2014р.), «Гніванський концтабір» (2015р.), «Творимо історію своїми руками» (2012р.), «Гетьманськими столицями України» (2013р.), власні програми гурткової роботи, з історії та правознавства, туризму. Організував експедиції Тарасовими шляхами Вінниччини, Гетьманськими столицями України, трипільськими стежинами. Створив з учнями та відкрив у школі музей у 1989 році та кабінет краєзнавства у 2005 році. Відновив козацьку педагогіку, давні традиції українського навчання та виховання. Тричі був переможцем обласного конкурсу «Учитель року» у номінації «Правознавство» (2002р.), обласного конкурсу педагогічної майстерності «Джерело творчості» у номінації «Історичне краєзнавство» (2005р.) та «Військово-патріотичне виховання» (2013р.). У 2013 році був учасником та переможцем (ІІ абсолютне місце) Всеукраїнського конкурсу педагогічної майстерності в Києві. У 2005 році разом з родиною виборов друге місце в області в конкурсі «Народна колискова пісня». Учасник Четвертого Всесвітнього Форуму українців у 2006 році, педагогічних конференцій в університеті ім. М. Драгоманова, засідань колегій Міністерства і науки України. Був незалежним експертом та консультантом у виданні підручників з історії, правознавства та громадянської освіти. Проводжу заняття гуртка історичного краєзнавства та «Джура», організовую екскурсії та походи, пишу вірші та пісні для дітей.

Контактна інформація

телефон:

електронна пошта:

мій персональний сайт: http://kovalkozak.blogspot.com


Корисні посилання

[1] [2] [3] [4]

Особисті інструменти