Харевська Вікторія

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук
Увага: Ви не увійшли до системи. Ваша IP-адреса буде записана до історії змін цієї сторінки.
Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.
Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
-
'''''Харевська Вікторія учениця 11- Б класу.'''''
+
Харевська Вікторія учениця 11- Б класу.
-
 
+
-
''Мій проект''
+
-
== "Кіт Саймон" ==
+
-
 
+
-
 
+
-
'''Мета:'''
+
-
 
+
-
 
+
-
Створення м’якої іграшки «кіт Саймон» для розвитку у дитини пізнавальних, мовних здібностей і емоційності. За допомогою м’яких іграшок формуються важливі основи для розвитку сюжетно-рольових ігор.[1]
+
-
 
+
-
 
+
-
'''Актуальність:'''
+
-
 
+
-
 
+
-
Іграшки - це невід'ємна частина життя кожної дитини.
+
-
Психологи вважають, що іграшки допомагають карапузові досліджувати навколишній світ, пізнавати його глибину і всі сторони життя. Про ставлення наших дітей до іграшок можна говорити скільки завгодно: всі дітки різні, у кожного свої інтереси. Те8888888ї почуття. Можуть насварити її, покарати і навіть закинути подалі. Але в хвилини смутку малюки обіймають улюбленого плюшевого ведмедика і засипають разом з ним, ділячись своїм дитячим горем.
+
-
Іграшки - невід'ємна чаkhvjhvvj Граючи, дитина розвивається, розумово зростає. Адже розумова активність діток взаємопов'язана з уявою. Гра здатна відволікти малюка, підняти йому настрій, задовольнити потреби в руховій активності.
+
-
Іграшка для дитини повинна бути джерелом дитячої радості, захоплення, мотивом для гри. Вона дає поштовх для розвитку, творчості. Наприклад, лялька чи пупс повинна викликати почуття турботи та піклування. Але в кожному віці дитині необхідні різноманітні за своєю тематикою і призначенням іграшки. Також хлопчики та дівчатка грають різними іграшками за своїми інтересами.[2]
+
-
 
+
-
 
+
-
'''Соціально-економічний ефект:'''
+
-
 
+
-
 
+
-
У житті людини іграшки відіграють значну роль, тому галузь промислвості, яка займається їхнім виробництвом є важливим сектором економіки. Об'єм продажу іграшок здебільшого зростає з наближенням свят, пори подарунків. В Україні такими святами є день святого Миколая та Новий рік, в католицьких і протестантських країнах Заходу — Різдво. Продаж іграшок у Сполучених Штатах у 2005 році склав 22,9 млрд доларів.
+
-
Виробники іграшок намагаються вдосконалювати свої вироби з метою задовільнити вимоги дітей і отримати більшу частку ринку. Сучасні іграшки, призначені для дітей, що виросли біля телевізора у Інтернету, стають дедалі складнішими, використовують світлові й звукові ефекти. З метою зменшення затрат, виробництво дедалі частіше переносять у країни з дешевшою робочою силою. Наприклад, 75 % іграшок, що продаються в США, виготовлені в КНР.
+
-
Багато традиційних виробників іграшок втрачають свою частку ринку через конкуренцію із відеоіграми. Тому часто вони перепрофілюються в сектор електронних ігор, даючи своїм брендам нове життя.[3]
+
-
 
+
-
 
+
-
'''Кошторис:'''
+
-
 
+
-
 
+
-
Матеріали Кількість Ціна, грн
+
-
Тканина біла 2 (50х100 см) 104,00
+
-
Нитки чорні - -
+
-
Нитки білі - -
+
-
Синтепон 150 г 10,00
+
-
Бісер чорний 1 пак 3,00
+
-
Сума 117,00
+
-
 
+
-
 
+
-
'''Висновок:'''
+
-
 
+
-
 
+
-
Отже, іграшка допомагає малюкам відображати зрозумілі дії людей з предметами. З гарною іграшкою граються тривалий час і активно, глибоко пізнаючи її особливості та функції. У грі відбувається закріплення знань про призначення предметів, найпростіших знарядь праці, загальних способів дії з ними. Використовуючи символічну іграшку (предмети-замінники), дитина починає вперше самостійно оперувати образами, узагальнює свій попередній ігровий досвід.[4]
+
-
 
+
-
 
+
-
'''Додатки:'''
+
-
 
+
-
 
+
-
''Макет:''  Готовий виріб
+
-
 
+
-
[[Файл:Іграшка кіт Саймон 1 ]]
+
-
 
+
-
 
+
-
''Технологічна картка :''
+
-
 
+
-
 
+
-
1. Беремо лист паперу та малюємо контури іграшки. Краще надати перевагу не гострим кутам, а плавним лініям. Вирізаємо іграшку.
+
-
 
+
-
2.Прикладаємо лист до тканини — білого кольору. Обводимо контури іграшки на тканині. Закріплюємо тканину булавками.
+
-
 
+
-
3. Зшиваємо іграшку по контуру білою ниткою.
+
-
 
+
-
4. Вирізаємо деталі іграшки, попередньо відступивши від країв контуру на 1 см.
+
-
 
+
-
5. Вирізаємо отвір на рівні очей майбутнього виробу, вивертаємо іграшку та наповнимо її синтепоном.
+
-
 
+
-
6. Пришиємо хвіст.
+
-
 
+
-
7. Зробимо контури «подушечок» чорною ниткою.
+
-
 
+
-
8. Пришиємо очі та додамо бісер. Також зробимо носик.
+
-
 
+
-
 
+
-
Виріб готово.
+
-
 
+
-
 
+
-
'''Список літератури:'''
+
-
 
+
-
 
+
-
1. http://vidpovim.pp.ua/yak-vibrati-myaki-igrashki-ditini-i-navishho-voni-potribni/
+
-
 
+
-
2. http://mama-tato.com.ua/article/a-1904.html
+
-
 
+
-
3. http://uk.wikipedia.org/wiki/Іграшка
+
-
 
+
-
4. http://ua.textreferat.com/referat-12166-1.html
+

Зверніть увагу, що будь-які додавання і зміни до Освіта Вінниччини розглядаються як випущені на умовах ліцензії Public Domain (див. Освіта Вінниччини:Авторське право). Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжалісно редагувалось і розповсюджувалося за бажанням будь-кого, не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що написане вами тут належить вам або взяте з джерела, що є суспільним надбанням чи подібним вільним джерелом. НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ МАТЕРІАЛИ, ЩО ОХОРОНЯЮТЬСЯ АВТОРСЬКИМ ПРАВОМ!

Скасувати | Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)
Особисті інструменти