Ільїна Ольга

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук
Увага: Ви не увійшли до системи. Ваша IP-адреса буде записана до історії змін цієї сторінки.
Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.
Поточна версія Ваш текст
Рядок 1: Рядок 1:
Ільїна Ольга, учениця 11- Б класу.
Ільїна Ольга, учениця 11- Б класу.
-
Проект
+
Мій проект
«Календар «InCoLoR»
«Календар «InCoLoR»
-
 
-
----
 
-
 
-
'''1. Актуальність'''
 
-
 
-
Календар - друковане видання у вигляді таблиці (табель-календар) або книжки, де міститься перелік чисел, днів тижня, місяців (рідше років). Також вказуються свята та астрономічні відомості (місячна фаза, затемнення і т. п.).
 
-
 
-
Календар «InCoLoR» - це електронний дванадцятимісячний календар з титульною сторінкою, датами та інфографікою на українській мові.
 
-
 
-
 
-
'''2. Мета'''
 
-
Створення календаря для компанії «InCoLoR». В роботі над календарем врахований стиль компанії (логотип, колір і т. д.). Авторські права не захищені (ресурси, інформація та картинки). Основне завдання компанії «InCoLoR» - показати в календарі колір, відповідний своєму місяцю. Для того, щоб дотримувався один стиль на всіх сторінках календаря, потрібно підшукати картинки, де домінує колір, який підходить до відповідного кольору місяця нашого календаря.
 
-
 
-
Наприклад, липень. Цей місяць оформлений в коричневому кольорі. На ньому обов’язково мають бути зображені фото або картинки:
 
-
 
-
1) Машина;
 
-
 
-
2) Їжа;
 
-
 
-
3) Тканина;
 
-
 
-
4) Око;
 
-
 
-
5) Дівчина;
 
-
 
-
6) Взуття;
 
-
 
-
7) Тварина;
 
-
 
-
8) Годинник;
 
-
 
-
9) Коштовність;
 
-
 
-
10) Природа;
 
-
 
-
11) Парасолька;
 
-
 
-
12) Маска або костюм;
 
-
 
-
13) Мультиплікаційна картинка.
 
-
 
-
Якщо, наприклад, справа по картинці розташоване фото з машиною, то на інших сторінках календаря на тому ж місці має теж бути розташована машина (інша картинка свого кольору). Роздивимось це на прикладі Липня та Жовтня:
 
-
 
-
[[Файл:Vwriuvhwrjve;dk.jpg]]
 
-
 
-
[[Файл:341.jpg]]
 
-
 
-
 
-
'''3. Соціально-економічний ефект'''
 
-
 
-
Календар – довідкове видання, у якому послідовно викладений перелік днів, тижнів, місяців певного року, часто з іншими відомостями, ілюстраціями. Сучасний календар бере початок від юліанського, запровадженого Юлієм Цезарем у 46 р. до н. е. У ньому з кожних чотирьох років три роки були по 365 днів а четвертий, високосний мав 366 днів. Оскільки тривалість юліанського року довша за справжню на 11 хв 14 сек, то за 128 років це призводило до запізнення початку календарного року майже на 1 добу. У зв’язку з цим в 1582 р. папа римський Григорій XIII запровадив григоріанський календар, середня тривалість якого лише на  26 секунд довша за справжню.
 
-
 
-
У григоріанському календарі початком відліку вважається рік народження Ісуса Христа (свого часу його неправильно визначили. Період між повними фазами Місяця у природі дорівнює 29,5 добам, але західний календар використовує календарний місяць з 30 або 31 днем (лише в лютому 28), загалом — 365 днів. Через те, що рік триває приблизно на 6 годин більше, то раз на чотири роки до лютого додається один додатковий день (високосний рік).
 
-
 
-
На григоріанський календар Російська імперія перейшла лише в 1918 році — майже через 350 років пізніше Європи. Була введена поправка в 13 діб: після 31 січня 1918 відразу настало 14 лютого. Але православна церква й досі відзначає свої свята за юліанським календарем, саме томуРіздво святкують не 25 грудня, а 7 січня. У 2100 році, якщо церква не перейде на Григоріанський календар, різниця зросте до 14 днів і Різдво почнуть святкувати 8 січня.
 
-
 
-
 
-
'''4. Кошторис'''
 
-
 
-
Витрат немає, оскільки проект буде представлений в електронному вигляді.
 
-
 
-
 
-
'''5. Виконавці'''
 
-
 
-
Учні 11-Б класу Юренко Євген та Ільїна Ольга.
 
-
 
-
 
-
'''6. Висновок'''
 
-
 
-
• Календар має свій власний логотип:
 
-
 
-
[[Файл:341logot.jpg]]
 
-
 
-
• Є титульна сторінка.
 
-
 
-
• В календарі є інфографіка, в якій розказується цікаве та нове про колір. Вона, як і весь календар, зі всіма елементами буде презентована в кінці теми.
 
-
 
-
• При роботі над календарем були використані:
 
-
1) Графічний редактор Photoshop CS5;
 
-
2) Шрифти, які знаходяться в загальному доступі: Arial, Brush Scripy Std, Comic Sans MS, Georgia, Segoe Print;
 
-
3) Фото та картинки, які знаходяться в загальному доступі пошукової системи Google, картинки з сайту NASTOL.  Інформація про кольори була взята з сайту Wikipedia.
 
-
 
-
 
-
'''7. Додатки'''
 
-
 
-
Макет календаря
 
-
 
-
[[Файл:341maketk.jpg]]
 
-
 
-
 
-
'''8. Список використаної літератури'''
 
-
 
-
[http://ru.wikipedia.org/wiki/Календарь_(печатное_издание)] 1.
 
-
[http://www.nastol.com.ua/]
 
-
[http://prostoweb.kiev.ua/content/kalendar] 1.
 
-
[http://uk.wikipedia.org/wiki/Календар] 10.
 

Зверніть увагу, що будь-які додавання і зміни до Освіта Вінниччини розглядаються як випущені на умовах ліцензії Public Domain (див. Освіта Вінниччини:Авторське право). Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжалісно редагувалось і розповсюджувалося за бажанням будь-кого, не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що написане вами тут належить вам або взяте з джерела, що є суспільним надбанням чи подібним вільним джерелом. НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ МАТЕРІАЛИ, ЩО ОХОРОНЯЮТЬСЯ АВТОРСЬКИМ ПРАВОМ!

Скасувати | Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)
Особисті інструменти