11-Б клас (технології)

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук
Увага: Ви не увійшли до системи. Ваша IP-адреса буде записана до історії змін цієї сторінки.
Редагування може бути скасовано. Будь ласка, перевірте порівняння нижче, щоб впевнитись, що це те, що ви хочете зробити, а потім збережіть зміни, щоб закінчити скасування редагування.
Поточна версія Ваш текст
Рядок 20: Рядок 20:
[[Савчак Олексій]]
[[Савчак Олексій]]
-
[[Дячок В'ячеслав]]
+
== Шаблони ==
 +
[[Шаблон:Персональна сторінка]]
 +
[[Файл:[[Файл:<nowiki>Example.jpg</nowiki>]]
 +
----
 +
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
 +
Департамент освіти і науки Вінницької облдержадміністрації
 +
Заклад «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 35 Вінницької міської ради»
-
[[Килівник Анастасія]]
 
-
[[Джулинський Костянтин]]
 
-
[[Альджабалі Карім]]
 
-
[[Букшина Юлія]]
+
РЕФЕРАТ
 +
на тему:
 +
«Вінілові пластинки знову в моді»
-
[[Іванова Альона]]
 
-
[[Мокбіль Рамі]]
 
-
[[Захарова Олена]]
 
-
[[Джуренко Валера]]
+
ВИКОНАВ:
 +
учень 11- Б класу
 +
Дячок В’ячеслав Олегович
-
[[Лазюк Олена]]
+
ПЕРЕВІРИВ:
 +
Стромило Іван Миколайович
-
[[Снігур Дмитро]]
 
-
== Шаблони ==
+
 
-
[[Шаблон:Персональна сторінка]]
+
Вінниця – 2014 
 +
ЗМІСТ
 +
 
 +
 
 +
ВСТУП………………………………………………………………………...3
 +
Актуальність теми…………………………………………………….3
 +
Мета роботи…………………………………………………………....3
 +
ОСНОВНА ЧАСТИНА……………………………………………………...4
 +
ЕКОНОМІЧНА СТОРОНА………………………………………………...9
 +
ВИСНОВКИ'''............................9
 +
СПИСОК  ВИКОРИСТАНИХ  ДЖЕРЕЛ……………………………….10
 +
 +
ВСТУП
 +
 
 +
Актуальність теми
 +
 
 +
Мабуть, у кожного з нас вдома лежить стопка вінілових платівок, або, як їх коротко називають, вініли. І байдуже звідки вони там взялись і що на них записано, спокуса викинути їх все одно виникає. Воно і не дивно,                    адже слухати їх вже навряд чи хтось буде. Але це все одно не                          привід виносити грамплатівки на смітник.
 +
 
 +
 
 +
Мета роботи
 +
 
 +
Дізнатися про всі можливі способи вторинного використання вінілу.  Вторинно використати вінілову платівку.
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
ОСНОВНА ЧАСТИНА
 +
Чому не можна просто викинути цей мотлох?
 +
По-перше, вінілові платівки, як випливає із назви, виготовлені із полівінілхлориду (ПВХ). Останній являє собою пластмасу, основною проблемою, пов'язаною з використанням якої, є складність утилізації - при спалюванні ПВХ утворюються високотоксичні хлорорганічні сполуки, наприклад, діоксини. Тому не будіть лихо, поки воно тихо.
 +
По-друге, не такий це вже і мотлох. Звісно, в наш час грамплатівки та програвачі масово не виробляються і не використовуються, будучи витісненими більш зручними і сучасними носіями. Проте, в певних областях вони використовуються до цих пір. А саме, вінілами вельми зацікавлені любителі старовини та колекціонери, фанати даного виду звукозапису та люди, діяльність яких пов’язана з діджейською роботою і експериментами у галузі звуку. Так що на розвитку вінілової індустрії рано ставити хрест. Тим паче що за даними RIAA, темпи продажу вінілу вже пройшли свою найнижчу точку в 2005 році і показують досить стійке зростання. Так що, можливо, вам ще й вдасться заробити на цьому «мотлосі». А може «такая корова нужна самому»?
 +
Що ж з ними робити?
 +
Якщо перспектива використання вінілів за призначенням вас не тішить, а продати їх не виходить, можна піти обхідними шляхами. Подібно до того, як знаходять друге життя друковані плати, вініли також стали об’єктом маніпуляцій дизайнерів-професіоналів та аматорів. І, мусимо зізнатись, результати приголомшують. Нижче наведемо декілька прикладів того, як творчі люди вирішують для себе вінілову проблему.
 +
Взагалі, вже так повелось, що люблять дизайнери майструвати сумки із всіляких несподіваних матеріалів. І вініли не стали виключенням. Наприклад, ось такі яскраві сумки робить Natalia Pezoa.
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
 
 +
При чому в хід йдуть також і обкладинки від платівок.
 +
Більш стримані, але все одно креативні сумки створює німкеня Katrin.
 +
Ще одне віяння - годинники з вінілових платівок, які скоро можна буде вважати окремим видом мистецтва. Дизайнери наперебій створюють «грамгодинники», один від одного кращий. Так, дизайнер Luca Ionescu навіть створив проект Record Time, в рамках якого з грамплатівок була виготовлена ціла серія шикарних годинників. Оздоблені такі годинники лазерним гравіюванням по ескізам стріт-арт художників.
 +
Можна і вручну розмалювати платівки. Щоб створити такий витвір мистецтва своїми руками, потрібні лише платівка, пензлики, акрилові фарби і, власне, годинниковий механізм. Хоча, не обов'язково робити з розписаної платівки годиник, можна просто повішати її на стіну як декоративне блюдо.
 +
 
 +
А деякі особливо винахідливі люди будують власний бізнес, друкуючи малюнки на вінілах і майструючи з них годинники.
 +
 
 +
 
 +
В компанії Bomdesign до питання також підійшли серйозно. З вінілів там роблять все - від підставки для олівців до світильників.
 +
 +
Ну і, нарешті, всім відомі мисочки з платівок. Вініли гріють, зминають і отримують потрібну ємність – ваза для фруктів, горщик для квітів чи що там вам в господарстві потрібно. А для того, щоб виглядали мисочки оригінально, їх можна, знову ж таки, розфарбувати акрилом.
 +
 +
 
 +
Ймовірно, ще знайдеться багато способів вторинного використання грамплатівок. Вибирайте найцікавіший і творіть
 +
 
 +
 
 +
 +
ЕКОНОМІЧНА СТОРОНА
 +
 
 +
Вартість цих, зовсім не хитрих, виробів різна. Але скажу одне – це не перевищить 40 гривень. А також, відніме не більше ніж 1-2 години вашого часу. Звичайно все залежить від вашої уяви, можливостей, інструментів, навичок та багатьох інших факторів. Дані вироби можна виготовити із підручних матеріалів (наприклад зі старих речей).
 +
Отож, вигадуємо і творимо.
 +
 
 +
 
 +
 
 +
ВИСНОВКИ
 +
 
 +
Даний реферат дозволив нам дізнатися про методи використання вінілових платівок, які вже не придатні для використання. Вироби, які можна з них зробити. Всі можливі декорації й прикраси.
 +
 +
СПИСОК  ВИКОРИСТАНИХ  ДЖЕРЕЛ
 +
 
 +
1. http://www.eco-live.com.ua/content/blogs/ne-vikidayte-stari-vinilovi-plativki

Зверніть увагу, що будь-які додавання і зміни до Освіта Вінниччини розглядаються як випущені на умовах ліцензії Public Domain (див. Освіта Вінниччини:Авторське право). Якщо ви не бажаєте, щоб написане вами безжалісно редагувалось і розповсюджувалося за бажанням будь-кого, не пишіть тут.
Ви також підтверджуєте, що написане вами тут належить вам або взяте з джерела, що є суспільним надбанням чи подібним вільним джерелом. НЕ ПУБЛІКУЙТЕ ТУТ БЕЗ ДОЗВОЛУ МАТЕРІАЛИ, ЩО ОХОРОНЯЮТЬСЯ АВТОРСЬКИМ ПРАВОМ!

Скасувати | Довідка про редагування (відкривається в новому вікні)