Юхим Чеповецький «Веселі пригоди Мицика і Кицика»

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук

5200005.jpg64653523.jpgTsejtlin EfimChepovetskij..jpg

Нещодавно я прочитала дуже цікаву книжку Юхима Чеповецького «Веселі пригоди Мицика і Кицика». Юхим Чеповецький народився 9 серпня 1919 р. у Києві. Як він сам про себе писав, його дитинство і юність минули так само, як і в багатьох дітей тих часів: «З відзнакою закінчив дитсадок і пішов до школи». А потім були педагогічний інститут, літературний інститут, учителювання…Змалку він подружився з гумором, що вплинуло на всю його подальшу творчість, а це понад тридцять книг, тексти для музичних комедій, збірки віршів, і казки та п’єси для дітей і юнацтва, сценарії для мультфільмів….

Для людей, які люблять жарти і розуміють гумор – це справжній скарб. В книжці описані веселі історії про пригоди мишенятки Мицика та його товариша – кота Кицика. Веселун Мицик показав мені, як можна перетворювати негаразди на радість. Я зрозуміла, що почуття гумору, кмітливість і винахідливість роблять життя легшим і цікавішим.

Я раджу прочитати цю книгу всім дітям і навіть дорослим. Всіх чекає гарний настрій і відпочинок. А особливо пропоную ці пригоди тим дітям, які не дуже люблять читати. Вони зрозуміють, що від читання можна отримувати задоволення.

Книга так мене захопила, що я вирішила познайомитись із життям і творчістю автора. Тільки щира, весела і неймовірна людина могла так написати. Я прочитала і інші книжки цього автора. Це «Неймовірні пригоди Мякуша, Нетака та Непосидька» і «Дивовижна подорож Мякуша, Нетака та Непосидька». Мені теж вони дуже сподобались. Чекаю, коли опублікують продовження. Але точно можу сказати, коли мені сумно або просто поганий настрій, я звертаюся до Мицика. Це тепер моя улюблена книжка.

Біографію автора можна прочитати тут [1]

Книги автора можна завантажити звідси [2]

Сорочан Каріна, ЗШ№4, 3-В кл.

Відгук допомогла розмістити зав. бібліотекою Шмоняк С.Ф.

Особисті інструменти