Ліман Франк Баум «Чарівник країни Оз»

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук

Навчившись читати, я відкрив для себе дивовижний та захоплюючий світ книг. Вони дають можливість подорожувати в минуле, майбутнє, розповідають про щось цікаве,невідоме та нове.

Однією з найулюбленіших моїх книг є казка Лімана Франка Баума «Чарівник країни Оз». В казці «Чарівник країни Оз» розповідається про дивовижні пригоди дівчинки Дороті та її друзів - Страшила, Бляшаного Лісоруба, Лева та песика Тото. Разом вони мандрують дорогами чарівної Країни Оз, пройшовши чимало випробувань, для довгоочікуваної зустрічі з чарівником Гудвіном, який повинен був допомогти Дороті разом з песиком Тото дістатися додому, Страшилі дістати мізків, Бляшаному Лісорубу подарувати серце, а Леву – сміливості.

Але згодом, під час випробувань, Страшило хвилюючись за своїх друзів, стає розумним і кмітливим, Бляшаний Лісоруб починає піклуватись за кожного із них, а Боягузливий лев хоч і боїться шаблезубих тигрів, але забуває про це, коли іншим загрожує небезпека.

Книга «Чарівник країни Оз» навчає нас тому, що потрібно цінувати своїх друзів і бути їм вірними, а також дає зрозуміти те, що тільки сама людина може в собі щось змінити. Я раджу усім своїм одноліткам прочитати казку Лімана Франка Баума «Чарівник країни Оз», адже вона дуже цікава та повчальна.

Юрій Ткачук,3-Б, школа-гімназія №6.

Посилання: http://litfile.net/web/315866/386000-387000


file:///C:/Documents%20and%20Settings/lebid/Рабочий%20стол/122345356.jpg

Особисті інструменти