Ходак Ганна Миколаївна

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук
Xodak A.png

Зміст

[ред.] Про мене

Ходак Ганна Миколаївна

[ред.] Місце роботи

Комунальний заклад «Навчально-виховний комплекс І-ІІІ ступенів "ліцей-школа" Козятинської міської ради Вінницької області» учитель початкових класів

[ред.] Стаж

Педагогічний стаж - 28 років

[ред.] Мої інтереси

Люблю подорожувати, вишивати картини і рушники, читати класику і твори сучасних письменників, спілкуватися з цікавими людьми.

[ред.] Мої досягнення

- Почесна Грамота Міністерства освіти і науки України за активну участь в організації та проведенні X Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2010р. - Подячний Диплом за особистий вагомий внесок у справу навчання, виховання у молоді шанобливого ставлення до української мови, культури, традицій народу та активну участь у проведенні X Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2010 р.

- Грамота управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2010 р.

- Грамота управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу X Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 2010 р.

- Грамота управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2011 р.

-Грамота управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2012 р.

-Грамота управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури 2013 р.

-Грамота управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за підготовку переможця ІІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка 2013 р.

[ред.] Контактна інформація

Тел.: 093-87-25-677

E-mail: xodak71@gmail.com

[ред.] Матеріали конкурсу "Учитель року"

Інформаційна картка

[1]

Реєстраційна форма

[2]

Особисті інструменти