Головна відгуки

Матеріал з Освіта Вінниччини

Перейти до: навігація, пошук

Проект "Прочитав - розкажи"

Щоб дізнатися, як прийняти участь, натисни

Голосування за відгуки розпочнеться у вересні тут

== Ліман Франк Баум «Чарівник країни Оз» ==

Навчившись читати, я відкрив для себе дивовижний та захоплюючий світ книг. Вони дають можливість подорожувати в минуле, майбутнє, розповідають про щось цікаве,невідоме та нове.

Однією з найулюбленіших моїх книг є казка Лімана Франка Баума «Чарівник країни Оз». В казці «Чарівник країни Оз» розповідається про дивовижні пригоди дівчинки Дороті та її друзів - Страшила, Бляшаного Лісоруба, Лева та песика Тото. Разом вони мандрують дорогами чарівної Країни Оз, пройшовши чимало випробувань, для довгоочікуваної зустрічі з чарівником Гудвіном, який повинен був допомогти Дороті разом з песиком Тото дістатися додому, Страшилі дістати мізків, Бляшаному Лісорубу подарувати серце, а Леву – сміливості.

Але згодом, під час випробувань, Страшило хвилюючись за своїх друзів, стає розумним і кмітливим, Бляшаний Лісоруб починає піклуватись за кожного із них, а Боягузливий лев хоч і боїться шаблезубих тигрів, але забуває про це, коли іншим загрожує небезпека.

Книга «Чарівник країни Оз» навчає нас тому, що потрібно цінувати своїх друзів і бути їм вірними, а також дає зрозуміти те, що тільки сама людина може в собі щось змінити. Я раджу усім своїм одноліткам прочитати казку Лімана Франка Баума «Чарівник країни Оз», адже вона дуже цікава та повчальна.

Юрій Ткачук,3-Б

школа-гімназія №6.

Посилання: http://litfile.net/web/315866/386000-387000


file:///C:/Documents%20and%20Settings/lebid/Рабочий%20стол/122345356.jpg

Зміст

[ред.] Відгук про книгу Ф.Бернет "Маленька принцеса"

64938 1.jpg

Я люблю читати і частенько кожу до бібліотеки І.Франка, мені там подобається, особливо читацька зала. Коли я в школі і не встигаю до потрібного часу здати книжки, це робить моя мама. Одного разу мама принесла книгу Ф.Бернет "Маленька принцеса",її порадила бібліотекарка. Назва книги мене одразу зацікавила і порадувала, бо я люблю усе, що повязано з принцесами. Але коли я почала читати цю книгу виявилось не зовсім так.
Героїнею книги була дівчинка на імя Сара Кроу. Їй було 7 років , як і мені. Вона жила в Англії минулого століття і навчалася в пансіоні для дівчаток, там зовсім не було хлопців. Мама Сари померла одразу після її народження, тому вихованням дівчинки займався тато. Дівчинка була з заможної родини і мала прислугу. Вона любила гратися ляльками як і я. Її улюбленецею була лялька Еммілі, вона вважала її живою. Гардероб Сари та Еммілі був розкішним. Дівчинка була дуже щасливою дитиною. Але сталося так, що на свій 11-ий день народження вона втратила батька і стала сиротою. Їй довелося покинути навчання в пансіонні і стати там служницею. Дівчинку посилили на горищі і там у неї зявився друг- пацюк Мельхедесик. Вона годувала його крихтами хліба, який підбирала на кухні, а сама залишалася частенько голодною. Багато прикрощів і негараздів випало на її долю. Гарна фантазія та уява допомагали Сарі справлятися з образами та проблемами. Гра в "маленьку принцесу" одна з них. Вона вдавала, що принцеса і життя здавалося їй кращим. Сара Кроу вірила, що повернеться до нормального життя, так воно згодом і сталося.
Витримці та поведінці Сари можно позаздрити. Вана гарний приклад  для наслідування.
Коли я закінчила читати книгу, мені не хотілося одразу її повертати до бібліотеки. Вона мені дуже сподобалась і я ще де-кілька днів потримала її у себе. Перечитувала улюблені місця.

Марія Шалденко 2Г клас школа №6


Цей відгук допомогла мені написати мама

[ред.] Відгук на книгу Всеволода Нестайка

[ред.] Л.Л.Сикорук Физика для малышей

[ред.] Д.Лондон Вершник без голови

[ред.] Л.Ляпіна Паперовий янгол

[ред.] Д. Лондон Любов до життя

[ред.] Ж.Верн П'ятнадцятирічний капітан

[ред.] Е.Портер Полліанна

[ред.] Е.Рауд Пригоди Муфтика,Півчеревика та Мохобородька

[ред.] В.Нестайко,Журавлик

[ред.] А.Сент-Екзюпері Маленький принц

[ред.] Л.Ф.Баум Озма в країні Оз

Особисті інструменти